נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5  טעמים שווים שחובה לשלב בקפה

פולי קפה בטעמים

הקפה של הבוקר, הצהריים והערב – הוא לא רק משקה טעים ומתוק, אלא כזה שממלא אנרגיה ומהווה חוויה רב חושית כל פעם מחדש. אך המפתיע הוא, שניתן לשלב בקפה המסורתי טעמים שונים, וכך לגרום בכל פעם מחדש לארומה ממכרת ובלתי נשכחת. אז איזה טעמים תרצו לשלב בקפה שלכם?

 

קצת על פולי קפה בטעמים

פולי קפה בטעמים, הם דרך חדשנית לשדרג את חוויית שתית הקפה וליצור שילובי טעם ייחודיים שמתאימים לכל מצב רוח, אירוע או שעה ביום. בעזרת פולי הקפה בטעמים, ניתן לקבל קפה מרוכז וארומטי עם טעם וניחוח שעושים טוב לגוף וגם לנשמה. המטרה של פולי הקפה בטעמים, היא לאפשר לכל אחד לדרג את כוס הקפה שלו, ולהנות ממנה הרבה יותר ממה שהוא ציפה.

פולי קפה בטעמים

פולי קפה בטעם אגוזי לוז

פולי הקפה בטעם אגוזי הלוז, מספקים לקפה טעם עשיר ומלא שנשאר על הלשון לאורך זמן. פולי הקפה שמעורבבים עם תמצית הטעם של אגוזי הלוז, מניבים קפה עם ניחוח חזק ומרקם מסקרן. אגוזי הלוז יודעים בטעמם החי והבולט, והשילוב שלהם עם טעם הקפה המסורתי, מוביל לתרכיז מנצח אותו תרצו לשתות שוב ושוב.

 

פולי קפה בטעמים אייריש קרים

פולי הקפה בטעם האיכותי של אייריש קרים, הם פולי קפה שיוצרים משקה מרענן שגורם להרבה יותר מהזרמת אנרגיה עוצמתית למי ששותה את הקפה המובחר. הטעם הנדיר של האייריש קרים, מאפשר לשותה הקפה להרגיש כאילו הוא נמצא כעת האחת מהמסעדות היוקרתיות בחו"ל, כאשר בדרך כלל כוסות קפה שמיוצרות מפולי קפה בטעמי אייריש קרים, גוררות עימן כוס קפה נוספת, ועוד אחת – ועוד.

 

פולי קפה בטעם טופי קרמל

אוהבים להתפנק? מתאים לכם קפה שהוא הרבה יותר מקפה טעים? קפה המושתת על פולי קפה בטעם טופי קרמל, הוא הקפה המומלץ עבורכם. פולי קפה בטעם טופי קרמל, יוצרים את הקפה המעודן, עם נגיעות המתיקות המתקתקת. הקפה שנוצר על בסיס פולי הקפה בטעם הטופי קרמל, מתאים לערבים מתוקים, או לסתם רגעי ניחומים או שמחה של החיים.

פולי קפה בטעמים

פולי קפה בטעם וניל צרפתי

אוהבים את ניחוח הווניל? מתחברים לטעם שלו? גם אם אתם לא דוברים צרפתית ומעולם לא ביקרתם בחבל הארץ של צרפת, מגיע לכם להנות מפולי קפה בטעם וניל צרפתי. הקפה שמושתת על פולי קפה בטעם ווניל צרפתי, הוא קפה אוניברסלי, עם נגיעות חמקמקות של ווניל וריח משכר שרק בשבילו שווה להכין שוב את הקפה.

 

פולי קפה בטעם שוקולד בלגי

אוהבים שוקולד? בואו לחוש אותו מקרוב בקפה. בלי לבקר בבלגיה – תוכלו לטעום מהשוקולד הייחודי שלה ביישר בקפה שלכם.

 

לסיכום

אם גם אצלכם הקפה הוא חלק בלתי נפרד מהיום, מהאירועים ומן האירוח, ההמלצה היא לשלב בתוכו מגוון טעמים של פולי קפה אשר ישדרגו את טעם הקפה וישאירו אותו על הלשון לאורך זמן.

פולי קפה בטעמים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי