נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 דרכים מגניבות להביא אוכל לעבודה

להביא את האוכל שלך למשרד

לא יודע מה איתכם, אבל אנשים רבים קצת נלחצים מהעניין של הבאת אוכל לעבודה. חימום האוכל שהבאתם מהבית, הכנה של אוכל במטבחון המשרדי וגם הזמנת אוכל מבחוץ – כל אלו לא תמיד פעולות שנעים לבצע בעבודה, בעיקר לא בשעות לחץ, כשהבוס והקולגות לוטשים לעברכם עיניים. זה עוד פחות נעים כאשר מדובר במקום עבודה חדש. אז אם אם אתם מחפשים דרך יצירתית להביא אוכל לעבודה, הנה 3 דרכים מגניבות לעשות זאת!

 

רגע, לא הבנתי למה אני צריך דרך מגניבה להביא אוכל לעבודה

בסביבת עבודה מקצועית, ובעצם, בכל סביבה שהיא, אנשים נוטים לשפוט אנשים אחרים במהרה. אין מה לעשות, זהו פשוט טבע האדם. לכן, במידה ואתם מגיעים למשרד חדש או סתם רוצים להרשים את חבריכם למשרד, מומלץ להקדיש מעט מחשבה על הדרך שבה אתם מביאים את האוכל שלכם למשרד. אחרת, מבלי שתשימו לב, כל המשרד ירים גבה על זה  שהבאתם סלט טונה למשרד ושכחתם אותו פתוח במקרר. אז הנה 3 הצעות:

הביאו קופסת אוכל קרירה

1 – הביאו קופסת אוכל מגניבה

קופסאות אוכל הן לא רק דרך להביא אוכל למשרד בצורה מגניבה. הן עשויות לשמש גם כנושא לשיחה בעת הפסקת הצהריים. בחרו בקופסת אוכל של מארוול או הארי פוטר, בהתאם לתחום העניין שלכם, וראו איך אתם רוכשים חברים חדשים בקלות בהפסקת הצהריים הבאה. קופסאות אוכל הן גם נוחות וקלות לניקוי. יש מגוון רב של מקומות בהם ניתן לרכוש קופסאות אוכל, אבל תמיד כדאי ללכת על משהו איכותי כמו קופסאות אוכל סיסטמה.

 

2 –  הזמינו אוכל לכולם יום אחד, והפכו למלכי המשרד

כולם אוהבים אוכל חינם. לא משנה מי אנחנו, מאיפה באנו וכמה כסף יש לנו בעו"ש – כולנו עפים על אוכל חינם. לכן, אם אתם מחפשים דרך להציג את עצמכם בסביבת עבודה חדשה ולהתחיל ברגל ימין, שקלו להזמין אוכל לכל המשרד באחד הימים. במידה ואתם בוחרים בדרך פעולה זו, נסו לבחור מזון פופולרי שרבים אוהבים ואל תשכחו להתחשב במוגבלויות מזון שונות, כמו רגישות לגלוטן, צמחונות, טבעונות או אלרגיות אחרות.

להביא את האוכל שלך למשרד

3 – הכינו דברים במשרד

עוד דרך להביא אוכל למשרד באופן מגניב תלויה מאוד במטבחון הקיים אצלכם במשרד. במידה ומדובר במטבחון עלוב וריק, זה לא הפתרון עבורכם. אך במידה ומדובר במטבחון מצויד עם מגוון מכשירי חשמל שונים, שקלו להביא מספר מצרכים מבעוד מועד ולהכין לעצמכם, או גם למספר קולגות במשרד, אוכל במקום. כמובן שמדובר בפעולות פשוטות יחסית, כמו הכנת טוסטים או לחם מטוגן, אך מחווה מסוג זה יכולה להקפיץ את המוניטין שלכם במשרד במהרה.

 

סיכום

בשורה התחתונה, לא פשוט להביא אוכל למשרד בצורה מגניבה, אבל עם קצת יצירתיות והשקעה – תוכלו לעשות זאת.

להביא את האוכל שלך למשרד

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בלוג האוכל