נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שים פילטר – מה מסנן הפילטר של התמי 4?

שים פילטר - מה מסנן הפילטר של התמי 4

לאחרונה לקחנו חלק בכמה שיחות שנערכו בינינו לבין הקולגות מהמשרד. מדובר בשיחות שנגעו בעיקר לבר המים החדש שהגיע (סוף סוף) אחרי זמן ממושך. גילינו שיש מי שחושבים שהפילטר של בר המים הוא לא באמת חשוב והבנו שעלינו לצאת ולבדוק את הנושא באופן מעמיק, כדי להוכיח להם שהם טועים. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולגלות מה החשיבות של הפילטר ומה הוא מסנן.

 

נתחיל מהסוף – שימוש בפילטר לא תקין מהווה סכנה לבריאות

אנחנו רוצים שתדעו כי הממצאים הראו באופן ברור שאי שימוש בפילטר בבר המים של תמי 4 ובכל בר מים אחר, עשוי להוביל לסכנה מהותית. כתבות שנערכו בנושא הראו כי יש צורך במתקני טיהור מים, כדי לסנן כל מיני מזהמים שזורמים לא פעם במי השתייה שלנו. בשורות הבאות נציג בפניכם את הדברים הללו באופן מעמיק, כדי שתוכלו להבין שאין מדובר פה בעניין סתמי.

נתחיל מהסוף – שימוש בפילטר לא תקין מהווה סכנה לבריאות

החומר ה – 1 שהמסנן משאיר מאחור: חול

החומר הראשון שהתגלה כנפוץ מאוד במקומות שונים ברחבי הארץ הוא חול. אם נחשוב על העניין לרגע באופן מעמיק, נגלה כי המים שלנו מגיעים ממקורות תת קרקעיים, כך שזה הגיוני לחלוטין שהם יזרמו בתוך הצינורות עם מעט חול בתוכם. שימוש קבוע במסנן מים בתמי 4 שלכם יאפשר לכם לשתות את המים ללא גרגר של חול.

החומר ה – 1 שהמסנן משאיר מאחור חול 

החומר ה – 2 שהמסנן משאיר מאחור: כלור

אי אפשר לכתוב מדריך מעמיק שיציג בפניכם את החומרים המסוכנים שנמצאים בתוך המים שבברזים מבלי לציין את הכלור. מי שיש ברשותם מכשיר עם פילטר לתמי 4 יכולים להיות בטוחים בכך שהם שותים מים נקיים לחלוטין מכלור. ראוי להוסיף כי יש לבדוק את הפילטר ולוודא שהוא בתוקף. מדובר בעניין חיוני שיוצג בפניכם בהמשך, לאחר החומר ה – 3 שנחשב לנפוץ גם כן.

 

החומר ה – 3 שהמסנן משאיר מאחור: חלודה

החומר השלישי שנשאר מאחור ולא מגיע אל כוסות המים של אלו שיש להם פילטר לתמי 4 הוא חלודה. סביר להניח שנתקלתם לא פעם בחתיכות חלודה בתוך הכוסות שלכם. מדובר כמובן במצבים שבהם מזגתם לעצמכם כוס מים מהברז מחוץ לבית.

 

חשיבות החלפת הפילטר לעיתים קרובות

המדריך הנוכחי צפוי להסתיים בקרוב וזו ההזדמנות שלנו לציין בפניכם את החשיבות שבהחלפת הפילטר לעיתים קרובות. אתם יודעים כעת מה הם החומרים שנשארים מאחורי הפילטר וברור לכם שהם צריכים להישאר שם. לכן, עליכם לשים לב שאתם מבצעים החלפה לפחות אחת לחצי שנה. במידה ומכשיר התמי 4 נמצא במקום העבודה שלכם (או במקום שיש בו צריכה גבוהה של מים), יש לבצע החלפה בתדירות גבוהה יותר.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את כל החומרים שנשארים מאחורי הפילטר של מכשיר התמי 4. בשלב זה אתם יודעים איך תוכלו לשתות מים איכותיים, כך שנשאר לכם רק לשים עין על הפילטר.

שים פילטר - מה מסנן הפילטר של התמי 4

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי