נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

לא מצליחים לבשל במטבח החוץ? הנה מה שיעזור לכם

לבשל מטבח חיצוני

איזה כיף כשמסתיים לו החורף ואפשר לצאת למרפסת של הדירה או לגינה של הווילה, ליהנות מקצת אוויר לנשימה ושמש בריאה. וכמה מהנה להפעיל את המנגל ולצלות ארוחת בשרים כיד המלך, ממנה ייהנו כל בני המשפחה ואולי גם חברים קרובים.

על מנת שניתן יהיה ממש ליהנות מארוחת בשרים על הגריל, כדאי מאוד לדאוג שהמרפסת שלכם או פינת הישיבה בגינה, תהיינה מוצלות. הפתרון הוא כמובן לבנות הצללה לשטח המרפסת באשר היא נמצאת. בואו נכיר את הפתרון המומלץ ביותר בתחום הצללת מרפסות.

 

סוכך מסך למרפסת

סוכך מסך למרפסת הוא ללא ספק הפתרון המושלם לקירוי המרפסת והפיכתה למקום נעים לשהייה, בכל עונה בשנה ובכל שעה ביום. קיימים סוגים שונים של סוככי מסך למרפסות ובשורות הבאות נפרט מעט על חלקם:

  • מסך זיפ לרוחות חזקות – סוכך המתאים למפתחים גדולים הממוקמים באזורים בהם הרוח חזקה במיוחד. מדובר בסוכך עם מנוע חשמלי, בעל מראה דקורטיבי מאוד, מגן מפני שמש, רוח וגשם. סוכך מסך מיועד לסגירה של מרפסת או פרגולה בצורה מאונכת. בנוסף, סוכך מסך מסוג זה, מתאים גם לוויטרינות וחלונות גדולים במיוחד הנמצאים דווקא בתוך הבית.
  • סוכך מסך זיפ ללא מנוע – מסך גלילה זיפ עם מסילות צד נחשב לעילית של סוככי המסך. מדובר בסוכך אלגנטי ובעל יכולות אטימה מהמשובחות שיש. הבד התפוס מארבעה כיוונים והמסילות האיכותיות מאלומיניום, הופכות אותו לסוכך המסך החזק והעמיד ביותר שקיים.
  • סוכך מסך גלילה לקסטה – מסך עם מסילות צד וסגירה במצב מגולל לתוך קסטה סגורה השומרת על המסך כשהוא במצב זה. סוכך מסך זה נראה הרבה יותר יפה לעין לעומת הסגירה הפופולרית באמצעות ברזנט עם רוכסנים.
  • סוכך מסך ידני – סוכך מסך המורכב ממנואלה איכותית לפתיחה וסגירה של הסוכך ומסכי גלילה. סוכך מסך זה מתאים לסגירת פרגולות ומרפסות, ללא מסילות או כבלים בצדדים. המנגנון אינו משאיר סימנים על הפרגולה, הוא אסתטי ונותן פתרון מצוין. סוכך זה אוטם את החלל בעיקר מפני הגשמים והרוחות של החורף.

 

היתרונות של סוכך מסך עבור איש המנגל

המנגליסט שלכם יעדיף בוודאי לעמוד בקיץ החם תחת סוכך, שימנע ממנו את קרני השמש החמות, המתווספות לחום של הגריל העובד במקביל. כמו כן, אותו מנגליסט יעדיף בימי החורף, לעמוד תחת סוכך שיגן עליו מפני הגשם, הברד או הרוחות החזקות. סוכך מסך יאפשר לכם ליהנות מגריל בשר טוב הן בימי הקיץ הלוהטים בישראל, והן בימי החורף בהם הרוח והקור לא נעימים במיוחד לשהייה.

מעבר לכך, סוכך מסך מהווה פתרון איכותי, יעיל, דקורטיבי וקל לשימוש. גם אם בחרתם בסוכך ממונע וגם אם בחרתם בסוכך מסך הנפתח ונסגר באמצעות מנואלה ייעודית, מדובר בשיטות הפעלה קלות ונוחות ביותר, שלא תגרומנה לכם לחשוב כמה פעמים לפני שאתם מחליטים להשתמש בסוכך. קדימה, צאו למנגל.

לבשל מטבח חיצוני

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי