נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

חמישה סוגי שיש מומלצים למטבח

שיש קיסר למטבח

חולמים לעצב את הבית המושלם? תחשבו שיש. שיש הוא אחד החומרים הטבעיים המופלאים ביותר, היופי והאלגנטיות שלעולם אינה יוצאת מהאופנה, הצבעים והגוונים שמתאימים לכל אלמנט נוסף הופכים אותו לחומר המבוקש ביותר לרצפות, מטבחים, אמבטיות ועוד. הכירו את תעשיות שיש כדר, המומחים לשיש. 8

 

תעשיות שיש כדר

תעשיות שיש כדר מובילים באיכות כבר למעלה מ- 65 שנה. הנסיון הרב ביבוא ושיווק שיש וגרניט פורצלן הופכים אותנו למומחים בשיש. אנו מלווים אתכם משלב הבחירה בסוג האבן, מייעצים ומדריכים בשירות אדיב וקשוב לצרכים ולחלומות שלכם. כך שאם לדוגמא אתם מחפשים שיש קיסר למטבח תוכלו למצוא אותו אצלנו ועוד מוצרי אבן רבים נוספים.

שיש קיסר למטבח

שלושה סוגי שיש מומלצים למטבח

על מנת שהבית שלכם יתחדש במוצרי אבן שיש מעולים המתאימים לכם בדיוק, להלן חמישה סוגי שיש מומלצים למטבח:

  • אבן קיסר: כיום נחשבת אבן קיסר לנפוצה בארץ ואהובה במיוחד על קבלנים. היא איננה עמידה כמו אבן שיש טבעית בשל היותה תערובת של חול עם קווארץ, אך היתרון שלה הוא בהיותה מגוונת מאד בצבעים וסגנונות וניתן אף להזמין עיצוב מיוחד שלה על פי בחירה.
  • שיש  :K – STONEגם שיש קיי סטון הינו חומר סינטטי העשוי קווארץ, אך העמידות שלו בפני נזקים וחום גבוהה הרבה יותר מאבן הקיסר. הוא מגיע במגוון דוגמאות וצבעים אך מתאים יותר למטבחים בגודל סטנדרטי. מטבחים גדולים מהרגיל יכולים להעזר בשיש גרניט או שיש אבן אוניקס.
  • גרניט פורצלן – אבן הגרניט ( שחם בעברית ) הינה אבן טבעית הנחצבת בהרים. באיטליה ישנן מחצבות גרניט רחבות ידיים שמהן כדר מיבאת את לוחות האבן. גרניט פורצלן הפכה פופולרית מאד בישראל בשל האיזון שבין המחיר לבין האיכות. האבן אינה זולה במיוחד אך מספקת עמידות גבוהה ומראה נפלא לאורך שנים.
  • שיש גרניט – שיש גרניט הינה אבן טבעית חזקה ועמידה במיוחד גם בפני סירים לוהטים או כלים חדים. בנוסף, היא דלה בנקבוביות טבעיות ולכן אינה משנה את צבעה כתוצאה ממפגש עם כורכום, מיצים אדומים וכדומה, והצבעים הטבעיים שלה יפייפים.
  • אבן שיש אוניקס – אבן שיש אוניקס מתאימה ללוחות שיש גדולים ורחבים, היא מתאפיינת בדוגמאות טבעיות מרשימות במיוחד של גוונים ותצורות מעניניות שהופכות אותה לכוכב של החדר. בדרך כלל תופיע כחיפוי קירות או כתחליף לאריחי מטבח ( כלוח אחד גדול ורציף ) וניתן אף לייצר ממנה לוח לשולחן אורחים.

 

לסיכום

תעשיות שיש כדר מובילים באיכות כבר למעלה מ- 65 שנה ומייבאים לארץ סוגים ומינים שונים של אבני שיש וגרניט פורצלן אשר מתאימים לכל תקציב ולכל מטרה. מטבחים גדולים או קטנים, בסיסיים או רבי יוקרה, אצל כדר תוכלו למצוא את כל מה שחלמתם עליו למטבח מושלם.

שיש קיסר למטבח

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי