נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

ארבעת הדברים לקחת איתכם לחוויית קמפינג מלאה ועשירה

גרילים ניידים

קמפינג הוא חוויה בלתי נשכחת עם המשפחה והחברים הקרובים שלנו. כשאנחנו יוצאים לכמה לילות בטבע, אנו מרגישים את ההנאה האולטימטיבית של החיים הפשוטים והיפים. על מנת להגיע לנוחות מקסימלית בקמפינג מבלי לדאוג לעניינים שקשורים ללינה, מזון או אקסטרה הנאה – יש להכין רשימה מראש.

אבל מלבד הרשימה הרגילה של מה שחייבים וזוכרים לקחת, מה הם ארבעת הדברים שיש לקחת עם מנת להגיע לחוויית קמפינג מלאה ועשירה? במאמר זה נפרט הכל.

 

הבטן, האיבר החשוב בגוף

קמפינג הוא חוויה של זמן איכות משפחה או עם החברים. מגיעים, מטיילים ונחים. החלק הטוב ביותר הוא האוכל שמכינים על הגריל גז או הפחמים, ואם לא חשבתם להביא איתכם גריל אז תחשבו שוב. גרילים ניידים קלילים יכולים לשפר את חווית הקמפינג ולהכפיל את הנוחות שלה.

אכילת מזון איכותי ומספק רק תוסיף להנאה הקיימת בטבע יחד עם השלווה האינסופית לצד הערסל שהקמתם. אם אתם חובבי קמפינג אמיתיים, בוודאי גם לא תשכחו שולחן קמפינג עם כסאות מתקפלים. כל החפצים הללו הם משמשים לצורך אכילה, אבל גם יכולים להיות יעילים בזמן מנוחה במהלך הצעידה בטיול.

לציוד המטבח שלכם אל תשכחו להוסיף גם כלי חיתוך, סירים, מלקחיים, נייר אלומיניום, נפנף, סבון כלים, כף לבישול, קערה ופינג'ן עבור קפה איכותי.

 

הנאות קטנות

בכל טיול אנחנו נוהגים לשבת סביב השולחן, לאכול ולאחר מכן לשחק איזה משחק. בין אם זה האחים הקטנים שלנו שרצים אחרי הפריזבי, האחיין שרוצה לבעוט בכדור, או אמא שבא לה סיבוב טאקי. אל תשכחו לקחת איתכם גם משחקי קלפים או משחקי קופסה כמו דמקה ושש בש, אלה יכולים לסגור את הלילה בחיוך ובהנאה לכולם. ואם אתם באמת תחרותיים, תקימו טורניר שבסופו יהיה גם פרס. דרך להכניס את כולם לאנרגיה של טיול משותף.

 

ליתר בטחון

כשנוסעים לכמה ימים לאזורים מרוחקים מהציוויליזציה הרגילה, ההמלצה היא לא להסתכן ולקחת איתכם גם תיק עזרה ראשונה. נסיעות לבתי חולים יכולות להימשך יותר מהרגיל ותנאי שטח הם קשים יותר לטיפול בפצועים. העזרים הרפואיים הקיימים בתיק עזרה ראשונה הם חומר נגד יתושים, יוד, פלסטרים, תחבושות, אלוורה. כל אלה יכולים להציל את חייכם, או סתם למנוע מהפריחה להתפשט.

 

ציוד מחנה

בוודאי עברתם על כל מה שאפשר ויותר מזה, ולא ארזתם רק עבור אלה שנוסעים, אלא אקסטרה ליתר כל בטחון. אנחנו כאן לתזכר אתכם לא לשכוח פטיש, מסמרים, ברזנט ומחצלות, כל אלה להקמת מחנה אם תרצו. כריות הן לא חשובות פחות משקי שינה, גם לא שמיכות שיחממו אתכם בלילה.

פנסים יאירו לכם את הלילה וכובעים יצילו לכם את היום, וגם סוללות לפנס ישמרו עליכם בלילה האחרון רגע לפני שהכל יחשיך. בשביל הנוחות אל תשכחו גם ערסל וחבלים, כי להתפנק בטבע זו הסיבה שיוצאים לקמפינג.

גרילים ניידים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי