נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

המתנה שכל אוהב בשר ישמח לקבל

גריל גז

אם אתם מחפשים מתנה לחובב בשר מושבע, המאמר הבא בשבילכם. כל חובבי הבשר יסכימו איתכם שאין כמו בשר בתהליך צלייה, אך החיסרון היחידי הוא הסרבול שבתהליך זה. במאמר הבא נפרט לכם איך ניתן להיפטר מכל הסרבול בקנייה אחת – גריל גז. 

 

גריל גז

לגריל הגז יתרונות רבים- הצתה מהירה שבעזרתה ניתן להכין את כל סוגי הבשר במהירות ובאיכות גבוהה, נוחות תפעול של בלון גז אחת לכמה חודשים, ניקיון מהיר, פיזור חום אופטימלי, חסכון בהפעלה, בטיחות מרבית, תיבת צלייה ועוד. בעזרת גריל גז, אוהב הבשר שלכם יוכל להכין על האש בכל יום ובאפס מאמץ.

 

נוחות

נוחות היא לא מילה גסה, בייחוד כשמדובר בעל האש.  אין וויכוח על כך שגריל גז נוח בהרבה מגריל הפחמים. ברגע שבלון הגז מחובר לא נשאר לעשות כלום חוץ מלהדליק את המנגל. לעומת מנגל פחמים, שדורש קנייה של חומרי בעירה, פחמים, הדלקה של הפחמים, סידור הפחמים באופן שווה ועוד. בצלייה על גריל הגז פעולת ההדלקה נגמרת בסיבוב כפתור פשוט. מעבר להדלקה הנוחה בגריל הגז, הבלון מחזיק לכמה חודשים והניקוי פשוט בעזרת מגש הניקוז של הנוזלים והלכלוך המצטבר.

 

ניקיון

כל אדם הממונה על הגריל סובל מאותה בעיה- ניקיון. כולם מכירים את הרגע הזה שבו כולם מתכנסים למפגש המשפחתי המשותף, לובשים בגדים חגיגיים אם האירוע בחג, או לבוש ערב יפה, יושבים סביב השולחן ומחכים לבשר שיצא. ורק הבחור הממונה על החגיגה, עומד ליד המנגל, מלא בכתמי פחמים על החולצה והפנים. ופה, בדיוק פה, מנגל הגז נכנס לתמונה. הוא יאפשר גם לצולה להתלבש בבגדי ערב יפים ללא הסיכון של לכלוך הפחמים המבאס.

 

צלייה שווה

בגריל גז קיים פיזור באופן שווה של הטמפרטורה ולכן הסטייק יוצא בדיוק כמו בתמונות המגרות שאנו רואים באינטרנט. גריל גז שומר על חום אחיד המפוזר באופן שווה בניגוד לגריל הפחמים שהחום בו תלוי בפיזור הפחמים. בגריל פחמים יותר מסורבל לשמור על חום אחיד ושווה בייחוד כאשר האש מתפזרת לכל הכיוונים.

 

חיסכון ובטיחות

גריל גז כשמו כן הוא מופעל על הגז, מחירו של בלון גז הוא זול מאוד ויכול להספיק לצלייה של כמעט חצי שנה תלוי בתדירות השימוש. לעומת גחלים וחומרי בערה נוספים שניתן לקנות בין שקית אחת לשתיים בכל שימוש. בנוסף לחסכון, גריל גז הוא גם בטיחותי מאוד ונמכר בישראל עם תו תקן. לעומת גריל פחמים שעלול להיות מסוכן בעקבות הגחלים הרותחים והגיצים שעלולים לעוף לכל עבר ומהווים סיכון בסביבת ילדים.

אוהבי בשר רבים ממשיכים להיאבק בגריל הפחמים כל ארוחה מחדש. ולכן, המתנה המושלמת עבורם תהיה גריל גז חדשני. לגריל הגז יתרונות רבים על גריל הפחמים הקלאסי, ולכן זוהי המתנה המושלמת לחובב הבשר שלכם או לעצמכם.

גריל גז

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי