נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מהו הגלובל וילג בדובאי ולמה הוא מושלם כחוויה משפחתית

כפר גלובלי בדובאי

קיימות עשרות (או מאות) אטרקציות בדובאי, אך רבים נוהגים לדבר על אחת מהן ללא הפסק. מדובר כמובן בכפר הגלובלי וילג' שנחשב למושלם עבור משפחות עם ילדים בגילאים שונים. יצאנו לבדוק על מה כולם מדברים? מה ניתן למצוא שם? ומה חשוב לדעת רגע לפני שמבקרים במקום? הישארו כאן ותצאו עם האינפורמציה שתעשה לכם סדר.

 

מסביב לעולם ביממה אחת

תכירו את חגיגת התרבות הייחודית והראשונה מסוגה במזרח התיכון שמתפרסת על 160 אלף מטר! מגיעים אליה תיירים מכל רחבי העולם, כדי לצפות בביתנים שונים שמציגים מעל ל – 80 תרבויות. בכל ביתן ניתן למצוא תרבות אחרת ואת המאכלים שלה. אל תטעו לחשוב שזה כל מה שיש למרחב העצום להציע לכם. שכן, ישנם מתקני שעשועים שיסחפו את הילדים, לדוגמא:

  • רכבת שדים
  • מתקני מטוסים לפעוטות וילדים ועוד

 

תכינו את עצמכם לקראת מופעים יוצאי דופן

נסיעה לאטרקציה הייחודית, הלוא היא הכפר הגלובלי דובאי תאפשר לכם לצפות במופעים מפורסמים שכנראה שמעתם עליהם לא פעם. מדובר למשל במופעי אופנוענים, מזרקות אז ייחודיות ואפילו תיאטרון לילדים. כדאי להגיע למקום מיד בשעת הפתיחה, כדי שתוכלו ליהנות מהמקום לאורך זמן. שימו לב, כדאי להשכיב את הילדים הצעירים לשנת צוהריים טרם ההגעה למקום, משום שהכפר נפתח למבקרים בשעות אחה"צ בלבד והוא נסגר בשעות הערב המאוחרות. זאת כדי לאפשר שהות נעימה (מבחינת מזג אוויר) במקום.

 

פרטים חשובים שאסור לפספס

יש כמה עובדות חשובות שחשוב שתכירו טרם ההגעה למקום:

  1. ילדים מתחת לגיל 3 נכנסים בחינם (באמצעות הצגת דרכון בקופות)
  2. אסור להכניס אוכל למתחם: כדאי להגיע רעבים למקום, כדי שתוכלו ליהנות מכמה שיותר מאכלים תרבותיים או לאכול מראש, פשוט כי אי אפשר להגיע עם אוכל בתיקים
  3. ניתן לקבל מפה בכניסה למרחב, כדי שתוכלו ליהנות מהתמצאות קלה

 

שמרו על כללי ההתנהגות

כידוע, נהוג להתלבש בדובאי באופן צנוע. יש מרחבים מסוימים שמאפשרים לבוש חשוף, אך הדבר אינו נכון לגבי הגלובל וילג' שמרכז מגוון רחב של אנשים מתרבויות שונות. תשתדלו להימנע מלבוש שקוף, מכנסונים קצרים או גב חשוף. שכן, אלה עשויים לפגוע ברגשות המקומיים והאורחים. כדאי להימנע מנעילת כפכפים, משום שתצטרכו ללכת למרחקים. לכן, ההמלצה היא להגיע עם נעלי הליכה נוחות שיאפשרו לכם להסתובב ברחבי המרחב מבלי לסבול מכאבי גב או רגליים.

 

השורה התחתונה

הגלובל וילג' הוא מתחם עצום שמרכז היצע רחב של מופעים ומאכלים שנוגעים לתרבויות שונות מרחבי הגלובוס. בשלב זה אתם מכירים בכפר המדובר, כך שנותר לכם רק להגיע אליו ולחזות בקסם שמתרחש בו. נבקש מכם להעביר את מידע זה הלאה, לחברים או מכרים שמתכננים לטוס עם הילדים לדובאי, כדי שהם יכירו בכל הפרטים שיהפכו את החופשה המשפחתית שלהם לבלתי נשכחת.

דובאי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי