נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך מתכננים מטבח חוץ?

בר

תכנון של מטבחי חוץ אינו עניין של מה בכך. מי שמכירים את התחום באופן מעמיק יודעים כי ההליך דורש היכרות עם כללים מסוימים שמנחים את התכנון וההקמה של המטבח. בעקבות עלייה משמעותית בביקוש למטבחים מסוג זה, החלטנו לצאת עם מדריך מקיף שיציג בפני כל דורש איך מתכננים את מטבחי החוץ שלב אחר שלב. הישארו אתנו ותצאו מומחים בתחום.

טאבון

השלב ה – 1 בתכנון מטבחי חוץ: בחינת השטח

בשלב הראשון צריך לבחון את השטח שבו תרצו להקים את המטבח. בגלל שמדובר בתנאי חוץ, חשוב לבדוק איך השטח נראה ולבדוק באופן מעמיק אם יש בליטות או אזורים שצריך להתחשב בהם בעת ההקמה. חשוב מאוד לבצע את השלב הראשוני. שכן, הוא הבסיס לשלבים הבאים שיוצגו בפניכם בשורות הבאות.

 

השלב ה – 2 בתכנון מטבחי חוץ: מדידות

השלב השני והחשוב לא פחות הוא שלב המדידות. בשלב הזה המומחים שצפויים להתקין את המטבח יבחנו את האזור שבו ניתן להקים אותו (כלומר, האזור שנמצא בשלב ה – 1 כמתאים) ויבחנו מהן המידות של המטבח שצפוי להיות מוקם בהמשך. אם אתם מתכננים להקים מטבח חוץ בקרוב, כדאי שתדעו שאתם צריכים לפנות אל חברה מומלצת כמו למשל חברת אל קינצ'ו מטבחי חוץ. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שהמדידות יערכו באופן מדויק. כך תוכלו לבחור במטבח המתאים לכם ביותר מכל הבחינות.

חלל מעוצב

השלב ה – 3 בתכנון מטבחי חוץ: בירור הצרכים

בשלב השלישי אתם צפויים לשבת עם המומחים ולשתף אותם בכל הנוגע לצרכים שלכם. אם אתם יודעים שיש דברים מסוימים שיהיו נוחים עבורכם, זה הזמן לכתוב אותם על דף. שכן, ברגע שבו תשבו עם המומחים, אתם תצטרכו להציג את כל המידע. מדובר במידע שלא תמיד ניתן לשלוף כך סתם, אז תשימו לב שאתם מגיעים עם רשימה כמו זו שאנחנו הכנו כשתכננו מטבח חוץ:

  • חשוב לנו שיהיו משטחי עבודה מרובים
  • חשוב לנו שיהיה אי
  • חשוב שיהיה מקום לתנור
  • חשוב שיהיה מטבח מרווח

 

השלב ה – 4 בתכנון מטבחי חוץ: סקיצה (כמעט) סופית

לאחר שהצגתם בפני המומחים את הצרכים שלכם, אתם צפויים לקבל את הסקיצה הכמעט סופית. שכן, בשלב זה, אתם עדיין יכולים לערוך שינויים ולבקש מהמומחים לשנות את העיצוב בהתאם לצורך ולרצון שלכם. חשוב מאוד שתהיו מרוכזים בשלב זה, כדי שתוכלו לבחון את המטבח שהוצג בפניכם באופן מעמיק.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את השלבים השונים לתכנון של מטבחי חוץ. כעת, כשיש בידיכם את כל הפרטים בנושא, נותר לכם רק לפנות אל חברה מומלצת שתבצע עבורכם את התכנון על הצד הטוב ביותר. נאחל לכם בהזדמנות זו שיהיה בהצלחה ושתקבלו בסופו של דבר את מטבח החוץ שתמיד חלמתם עליו.

זוג מבשלים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי